Zamów wizytę:

+48 509 333 152

masssuye.poznan@gmail.com

masaż relaksacyjny poznań

Masaż relaksacyjny – jak i kiedy z niego korzystać?

Masaż relaksacyjny – najważniejsze aspekty

Spójrzmy prawdzie w oczy: wszyscy moglibyśmy wprowadzić o wiele więcej TLC do naszego życia. Na szczęście ten relaksujący zabieg jest stworzony właśnie do tego. Przeniesie twoje ciało w lepsze miejsce przy użyciu całej gamy uspokajających technik.

Czym jest masaż relaksacyjny?


Gdy życie staje się przytłaczające, ta metoda lecznicza jest idealnym sposobem na odstresowanie, odpoczynek i relaks. Używając lekkich, płynnych ruchów i wysokiej jakości oleju, Twój masażysta ostrożnie rozluźni twoje mięśnie i uspokoi twój układ nerwowy. Delikatny, pielęgnujący masaż, gdy potrzebujesz zrobić coś tylko dla siebie.

Kto odczuje korzyści z masażu relaksacyjnego?


Każdy, kto doświadcza podwyższonego stresu odczuje korzyści płynące z tego zabiegu. Zarezerwuj go na wieczór, weekend lub gdy masz trochę czasu dla siebie, aby w pełni wykorzystać uczucie głębokiego relaksu, które wytwarza.

Osoby, które powinny wybrać ten zabieg:

  • Szukasz relaksu. Jeśli chcesz czegoś bardziej pobudzającego, wypróbuj masaż klasyczny lub sportowy.
  • Wolisz mniejszy nacisk podczas masażu.
  • Chcesz czuć się spokojnie i lekko.

Masaż relaksacyjny nie będzie dobrym wyborem jeśli:

  • Szukasz głębokiego nacisku. Zamiast tego spróbuj masażu tkanek głębokich.
  • Posiadasz przeciwwskazania do masażu ogólnego, w tym aktywną chorobę nowotworową, ostrą infekcje, stany zapalne tkanek, zakrzepice i ostre alergie. Więcej przeciwwskazań do masażu znajdziesz tutaj
  • Jesteś w ciąży. Zamiast tego spróbuj masażu ciążowego.

Masaż relaksacyjny – główne korzyści dla zdrowia :

  1. Uspokaja centralny układ nerwowy
  2. wytwarza poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
  3. Zmniejsza poziom kortyzolu w organizmie, ograniczając odczuwanie stresu.

masaż relaksacyjny Poznań

Przebieg masażu

Podczas zabiegu relaksacyjnego>


Relaksacyjny masaż powinien być spokojną i bezpieczna ucieczką od stresów codziennego życia. Dostosuj oświetlenie i temperaturę w pomieszczeniu, w którym będziesz korzystać z zabiegu, aby upewnić się, że jesteś całkowicie zrelaksowana. Przed masażem zdejmiesz ubrania (z wyjątkiem bielizny) i położysz się na stole przykrytym ręcznikiem. Twój terapeuta użyje kojącego oleju o wysokiej jakości, aby delikatnie uwolnić napięte obszary na twoim ciele.

Relaksujące techniki


Inspirując się szwedzkim masażem, terapeuta użyje długich, powolnych pociągnięć i ruchów głaskania, rozcierania i ugniatania. Najlepiej jeśli zabieg będzie długi a masażysta poświęci czas i uwagę na wszystkie napięte miejsca na ciele zapewniając pełne odczucie relaksu.

Po masażu relaksacyjnym


Pomimo tego, że ten rodzaj masażu opiera się na lekkim dotyku, nadal możesz odczuwać ból w miejscach, w których napięcie zostało uwolnione. Jeżeli po zabiegu odczuwasz jakiekolwiek bóle, weź ciepłą kąpiel i pij do końca dnia więcej wody niż zwykle.

FAQ

Czym różni się masaż relaksacyjny od klasycznego(szwedzkiego)?


Masaż relaksacyjny wykorzystuje również techniki masażu klasycznego, ale z mniejszą ilością rozcierania i lżejszym naciskiem.

Czy masaż relaksacyjny jest bolesny?


Ten rodzaj masażu nie powinien być bolesny. Jeśli odczuwasz dyskomfort w jakimkolwiek momencie, poinformuj o tym swojego terapeutę.

Jacy terapeuci specjalizują się w masażu relaksacyjnym?


Terapeuci, którzy posiadają kwalifikacje w zakresie masażu klasycznego i prawdopodobnie mają doświadczenie w terapii kosmetycznej i / lub doświadczenie w pracy w SPA.

Masaż relaksacyjny Poznań – w gabinecie czy w domu?


Masaż relaksacyjny w Poznaniu dostępny jest w wielu salonach i gabinetach stacjonarnych, jednak wymaga to czasochłonnego i często męczącego dojazdu a także powrotu. Czas głębokiego odprężenia, które utrzymuje się jeszcze wiele godzin po masażu, może być całkowicie zakłócony i utracony przez konieczność przebijania się przez zakorkowany Poznań aby dostać się z powrotem do domu. W swoim mieszkaniu dodatkowo możesz dostosować temperaturę, oświetlenie, muzykę do swoich potrzeb. Jeśli chodzi o jakoś zabiegu, masaż relaksacyjny wykonywany w domu przez doświadczonego terapeutę niczym nie różni się od tego w salonie. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszego mobilnego gabinetu Massuye – masaż relaksacyjny Poznań.

Podziel się

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on print
Share on email
logo masażysta Poznań

Zaoszczędź czas i zyskaj zdrowie. Profesjonalny masaż z dojazdem do twojego domu na terenie Poznania i okolic.

Godziny pracy:

Pon – Pt. 09:00 – 22:00
Sob – Nd. 10:00 – 21:00

Tel: 509 333 152

Copyright massuye.pl

2020