Zamów wizytę:

+48 509 333 152

masssuye.poznan@gmail.com

Masaż relaksacyjny Poznań

4 korzyści z masażu w ciągu lata

Oczywiście, latem nie brakuję nam zajęć – grillowanie, prace w ogrodzie, podróże i tak dalej- mimo to wciąż możesz a nawet powinieneś dbać o siebie. Masaż w Poznaniu to wspaniały sposób na wspomaganie twojego zdrowia w czasie długich upalnych dni, kiedy twoje ciało tak bardzo tego potrzebuje. Oto 5 głównych powodów dla których warto skorzystać z masażu tego lata:

Masaż to „twój czas”


W trakcie okresu letniego, plany i aktywności zaczynają się kumulować a czas znacząco się kurczy. Dzieci mają wolne od szkoły a zatem rodzicom przypadają dodatkowe obowiązki w postaci organizacji czasu swoim pociechom . Wycieczki, pikniki i wyjazdy za miasto stają się normą. Nawet jeśli nie masz dzieci a praca jest względnie spokojna to w okresie wakacyjnym i tak zwykle planujemy więcej. Masaż jest świetnym pretekstem aby uzyskać trochę czasu tylko dla siebie.

Masaż kompensuje zwiększony wysiłek fizyczny


Większość osób ćwiczy więcej w lecie, kiedy pogoda sprawia, że przebywanie na świeżym powietrzu jest łatwe. Niezależnie od tego, czy twoim ulubioną aktywnością jest praca w ogrodzie, bieganie, pływanie czy sporty zespołowe, o tej porze roku możesz pozwolić sobie na zwiększoną intensywność. To oczywiście pozytywne zjawisko, jednak może prowadzić do nadmiernego napięcia mięśniowego lub drobnych urazów. Masaż może pomóc usunąć ból i zapobiec jego ponownemu wystąpieniu.

Masaż przeciwdziała obrzękom stawów i kończyn


Letnie upały i wilgoć mogą prowadzić do obrzęku i dyskomfortu z powodu statycznej akumulacji płynów. Masaż może pomóc zwiększyć przepływ krwi, zmniejszyć obrzęk i sprawić, że ruch będzie bardziej komfortowy, nawet podczas wysokiej temperatury.

Masaże oczyszczają myślenie


Zajęty? Zestresowany? Przytłoczony? Masaże oczyszczają umysł i ułatwiają stanąć na wysokości zadania podczas codziennych obowiązków bez poczucia nadmiernego zestresowania. Nawet jedna długa sesja masażu w ciągu miesiąca potrafi przynieść znaczne korzyści.

Masaż w Poznaniu na świeżym powietrzu.


Wybierając masaż Poznań z dojazdem do domu masz możliwość korzystania z zabiegów w unikalnej formie niedostępnej w stacjonarnych gabinetach masażu. Jeśli posiadasz ogród a pogada jest sprzyjająca – wypróbuj masaż na świeżym powietrzu.

Podziel się

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on print
Share on email
logo masażysta Poznań

Zaoszczędź czas i zyskaj zdrowie. Profesjonalny masaż z dojazdem do twojego domu na terenie Poznania i okolic.

Godziny pracy:

Pon – Pt. 09:00 – 22:00
Sob – Nd. 10:00 – 21:00

Tel: 509 333 152

Copyright massuye.pl

2020