Masaż Poznań - Najczęściej zadawane pytania

Wskazania i przeciwskazania do masażu

Masaż jest dobry na wiele dolegliwości. Skutecznie ukoi ból i zregeneruje zmęczony organizm, jest też zbawienny w przypadkach wad postawy i pozytywnie wpływa na naszą duszę i ciało. Opcja dojazdu, którą oferujemy to także możliwość zamówienia masażu przez osoby, których stan zdrowia nie pozwala na wizytę w salonie stacjonarnym. Są jednak pewne przeciwskazania. Zobacz, kiedy możesz zdecydować się na usługi mobilnego masażysty, a kiedy powinieneś z nimi poczekać.

WSKAZNIA DO MASAŻU
profilaktyka zdrowotna
ogólne zmęczenie organizmu
napięcie nerwowe
depresja
nadmiar stresu
długi wysiłek fizyczny
napięcie i sztywność mięśni
przykurcze i bóle mięśniowe
wady postawy
porażenia
PRZECIWSKAZANIA DO MASAŻU
ciąża
krwawienia i krwotoki
ropne zmiany skórne
nowotwory
gorączka
menstruacja

masaż Poznań z dojazdem - jak zamówić?

Odwiedź zakładkę w menu głównym – KONTAKT–Następnie zadzwoń pod nasz numer 509 333 152 lub napisz wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy dogodny termin. Nie zapomnij określić rodzaju masażu i czasu jego trwania. Następnie podaj swój adres i gotowe! Spokojnie oczekuj masażysty.

Czy masaż Poznań z dojazdem można zamówić do hotelu?

Oczywiście! Jeśli przebywasz na wyjeździe w Poznaniu lub okolicach, możesz zamówić masaż z dojazdem prosto do swojego pokoju hotelowego.

Jak często korzystać z masażu?

Częstotliwość kolejnych sesji terapeutycznych zależy od kilku czynników:

  • fizycznych oraz psychicznych potrzeb
  • poziomu stresu
  • rodzaju dolegliwości

Spontaniczny masaż zawsze wpłynie pozytywnie na twój układ nerwowy oraz mięśniowy, jednak aby utrwalić pozytywne zmiany w twoim organizmie, zalecamy regularne sesje.

Systematyczność jest ważna zwłaszcza w przypadku zwalczaniu przewlekłego bólu – w takim przypadku radzimy sesje dwa razy w tygodniu. Po ustąpieniu dolegliwości wystarczy jedna sesja w tygodniu.

Jak przygotować się do masażu?

Przed samym przyjazdem masażysty postaraj się zrelaksować! To bardzo ważne, a dzięki temu masaż będzie skuteczniejszy. Możesz wziąć ciepłą kąpiel lub prysznic, który dodatkowo pozwoli Ci się czuć bardziej komfortowo w czasie sesji terapeutycznej.

Mobilny masażysta ma wszystkie elementy, które pozwolą przeprowadzić masaż, w tym przenośny i profesjonalny stół. Przygotuj jednak w domu miejsce, gdzie zostanie rozłożony.

Wystarczy powierzchnia o wymiarach 3 m x 2 m – to miejsce na stół oraz dla masażysty, który powinien móc się swobodnie poruszać.

Możesz przygotować ulubioną muzykę lub świece zapachowe, co pozwoli Ci się jeszcze bardziej odprężyć i zrelaksować.

Chcę skorzystać z usług Massuye - masaż Poznań -Czy muszę posiadać własny stół do masażu?

Nie! Nie musisz mieć własnego stołu, aby skorzystać z usług masażu z dojazdem. Terapeuta zawsze zabiera ze sobą profesjonalny i mobilny stół. Nie musisz się o nic martwić – stół jest bardzo wygodny i zawsze ma świeże okrycie.

Czy mogę zamówić masaż poza strefę bezpłatnego dojazdu?

Tak! Oferuję darmowe dojazdy dla Klientów z Poznania i najbliższych okolic, jeśli jednak mieszkasz poza strefą bezpłatnego dojazdu, również możesz skorzystać z usług Massuye. Do kosztów masażu doliczony zostanie jednak koszt dojazdu, w zależności od długości trasy – wszystko możesz ustalić ze mną kontaktując się telefonicznie lub wysyłając e-mail.

Czy znajduję się w strefie bezpłatnego dojazdu?

Mobilny masażysta bezpłatnie dojeżdża do Klientów na terenie miasta Poznania i okolic! Jesteś z najbliższej okolicy? Zadzwoń do mnie i spytaj, czy znajdujesz się w strefie darmowego dojazdu, jeśli mieszkasz poza nią, a chcesz skorzystać z moich usług, ustalimy indywidualną cenę.